Pomysły przyszłości

RetailShow2023

Jako marka CorpOnLine, wraz ze swoimi Partnerami DeDuCo i Motion Display, wzięliśmy udział w targach RetailShow 2023, które odbyły się w Warszawie w dniach 22-23 listopada. Wspólnie prezentowaliśmy nasze innowacyjne rozwiązania oraz najnowsze technologie dla branży retail.

Dzięki współpracy z firmą DeDuCo – posiadającą nowatorskie rozwiązanie w postaci robota ShelfiePro – “pracownika przyszłości” mogliśmy stworzyć wyjątkową ofertę narzędzi zwiększających efektywność pracy oraz rozpoznawalność zarówno Klientów jak i ich produktów. Produkt ten otrzymał nagrodę „Innowacja Handlu 2023”.

Prezentowaliśmy również wyświetlacze hologramowe, pod marką Holovsn, mające zastosowanie w każdej branży, dzięki dostosowanym indywidualnie kontentom i animacjom reklamowym 3D. Oprócz tego nasi klienci mogli osobiście poznać przedstawiciela Motion Display, który jest unikatowym na świecie dostawcą personalizowanych „ruchomych etykiet”. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się wyświetlacze typu E-paper, zwracające uwagę obrazy i wiadomości gwarantujące wzrost sprzedaży.

Duża popularność naszego stanowiska na tym wydarzeniu potwierdza to, że jest bardzo dużo sprzedawców świadomych idącej do przodu technologii i potrzeb rynku.

Zapraszamy do naszego Showroomu w Toruniu, gdzie sami będziecie mogli to wszystko zobaczyć.